Logowanie do serwisu
Zarejestruj się!!
Filmowanie konferencji i eventów
Przygotowujemy dla firm i organizatorów konferencji: wizualizacje, filmy, dokumentację wydarzenia w postaci filmu gotowego do emisji w TV, do dystrybucji na płytach Blu-ray, DVD, pamięciach masowych. Transmisję przez internet w formacie .flv lub .wmv
Tłumaczenia konferencyjne
Tłumaczenia konferencyjne wykonywane w naszej firmie to tłumaczenia symultaniczne i konsekutywne podczas konferencji. Zapewniamy sprzęt i obsługę techniczną tłumaczeń symultanicznych.
Techniczna obsługa konferencji
Poza tłumaczeniami zapewniamy niezbędny sprzęt do obsługi konferencji wraz serwisem. Mogą Państwo zamówić również system do tłumaczenia symultanicznego(kabiny, nagłośnienie, odbiorniki, mikrofony ), zapewniamy także oświetlenie, kamery, wszelkiego rodzaju ekrany, projektory multimedialne.
Centrum Bankowo-Finansowe „Nowy Świat” S.A. - Oferta i szczegóły
Centrum Bankowo-Finansowe „Nowy Świat” S.A. - Polecamy!

Dodano ›  2011-03-02 17:26:53
Miasto ›  Warszawa
Adres ›  ul. Nowy Świat 6/12
Województwo ›  wielkopolskie
Typ obiektu ›  Centrum konferencyjne


Kontakt

Telefon ›  22 661 79 65
E-mail ›  cbf@cbf.com.pl
WWW ›  www.cbf.com.pl


Sale

Ilość sal ›  7
Ilość miejsc od ›  10
Ilość miejsc do ›  170


Kliknij w zdjęcie aby zobaczyć pełny rozmiar.
Kontaktując się w sprawie sali powołaj się na nasz serwis.


Udogodnienia

apartamenty
dostęp do komputera i internetu
dostęp TVWyposażenie sal

flipchart
tablica suchościerna
dostęp do Internetu
projektor multimedialny
ekran
nagłośnienie z możliwością nagrywaniaOpis sal

Sala Kinowa

Sala Kinowa w czasach KC PZPR połączona była sekretną klatką schodową z gabinetami I Sekretarzy. Było to jedno z niewielu miejsc, w których oglądano filmy przed ich ocenzurowaniem. Po przeszło dwudziestu latach od rozwiązania partii odnowiliśmy salę i wyposażyliśmy ją w nowoczesny sprzęt konferencyjny. Na wygodnych krzesłach może w niej usiąść do 170 osób. Sala wyposażona jest w projektor multimedialny, ekran, flipchart, nagłośnienie z możliwością nagrywania, stałe łącze internetowe, kabinę do tłumaczeń symultanicznych oraz klimatyzację.

Sala A

Gabinet I Sekretarza KC PZPR Władysława Gomułki, zajmowany następnie przez kolejnych Pierwszych Sekretarzy, znajdował się na pierwszym piętrze, w łączniku od strony ul. Książęcej. Za czasów Gierka gabinet z przylegającymi pomieszczeniami przebudowano na salę konferencyjną dla 120 osób. Komfortowa sala z dostępnym wyposażeniem w projektor multimedialny, ekran, flipchart, nagłośnienie z możliwością nagrywania, stałe łącze internetowe oraz klimatyzację. W czasie przerwy zapraszamy gości na lunch do foyer.

Sala A1

W dawnym gabinecie Namiotkiewicza, istnieje możliwość zorganizowania kameralnych spotkań biznesowych dla 12 osób. Umożliwiamy wynajęcie sal na godziny. Dostępne wyposażenie: flipchart, tablica suchościerna, dostęp do Internetu, projektor multimedialny, ekran.

Sala A2

W sali na pierwszym piętrze w dawnym pokoju ochrony I sekretarzy KC istnieje możliwość zorganizowania kameralnych spotkań biznesowych, na 12 i 16 osób w ustawieniu bankietowym. Umożliwiamy wynajęcie sal na godziny. Dostępne wyposażenie: flipchart, tablica suchościerna, dostęp do Internetu, projektor multimedialny, ekran.

Sala B

Na pierwszym piętrze, w dawnym gabinecie Bieruta znajduje się sala konferencyjna, w której przy owalnym stole na wygodnych fotelach może pomieścić się 40 osób. Dostępne wyposażenie sali w ekran, projektor multimedialny, flipchart, nagłośnienie z możliwością nagrywania, stałe łącze internetowe. Sala klimatyzowana.

Sala B1

Dawny sekretariat Bolesława Bieruta - eleganckie, przystrojone marmurem miejsce na kameralne spotkania biznesowe dla 15 - 25 osób. Dostępne wyposażenie sali: projektor multimedialny, ekran, flipchart, stałe łącze internetowe.

Foyer

Przestronne marmurowe foyer na zapleczu sal konferencyjnych.
Doskonałe miejsce na organizację poczęstunku dla uczestników konferencji, nawet dla 100 osób. Może też służyć jako osobna sala spotkań dla 40 osób, wyposażona w stałe łącze internetowe. Wymiary holu 26,50 x 4,60 m. i wysokość 3,85 m.Lokalizacja: Warszawa ul. Nowy Świat 6/12

Obiekty
Centrum konf. - szkol.
Centrum konferencyjne
Sala konferencyjna
Hotel 1-gwiazdkowy
Hotel 2-gwiazdkowy
Hotel 3-gwiazdkowy
Hotel 4-gwiazdkowy
Hotel 5-gwiazdkowy
Hotel 6-gwiazdkowy
Promowane oferty
Centrum Bankowo-Finansowe „Nowy Świat” S.A.
Warszawa

Miejsca do: 170
andel’s Hotel Cracow
Kraków

Miejsca do: 240
Hotel Polonia Palace
Warszawa

Miejsca do: 400
QUBUS HOTEL Kraków
Kraków

Miejsca do: 450
Hotel Europejski
Kraków

Miejsca do: 300
Aktualności
Międzynarodowa Konferencja Naukowa Innowacyjność we współczesnym zarządzaniu Obiekt Aula Collegium Novum Uniwersytetu Jagiellońskiego, ul. Krupnicza 24 oraz hotel „Hyrny Miejscowość Kraków Data rozpoczęcia 2011-03-08 Data zamknięcia 2011-03-10 W dniu 2011-02-23 w Warszawie w Centrum Dydaktycznym WUM, ul ks. Trojdena 2a, sala 233/234, odbyła się Konferencjia, Zebranie Towarzystwa Internistów Polskich. Organizatorem konferencji byłWarszawski Uniwersytet Medyczny.
Transleo © 2010 Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pozycjonowanie Kraków