Logowanie do serwisu
Zarejestruj się!!
Filmowanie konferencji i eventów
Przygotowujemy dla firm i organizatorów konferencji: wizualizacje, filmy, dokumentację wydarzenia w postaci filmu gotowego do emisji w TV, do dystrybucji na płytach Blu-ray, DVD, pamięciach masowych. Transmisję przez internet w formacie .flv lub .wmv
Tłumaczenia konferencyjne
Tłumaczenia konferencyjne wykonywane w naszej firmie to tłumaczenia symultaniczne i konsekutywne podczas konferencji. Zapewniamy sprzęt i obsługę techniczną tłumaczeń symultanicznych.
Techniczna obsługa konferencji
Poza tłumaczeniami zapewniamy niezbędny sprzęt do obsługi konferencji wraz serwisem. Mogą Państwo zamówić również system do tłumaczenia symultanicznego(kabiny, nagłośnienie, odbiorniki, mikrofony ), zapewniamy także oświetlenie, kamery, wszelkiego rodzaju ekrany, projektory multimedialne.
KOARA EXPO - Oferta i szczegóły
KOARA EXPO

Dodano ›  2011-03-08 11:43:49
Miasto ›  WARSZAWA
Adres ›  POLIGONOWA 30
Województwo ›  mazowieckie
Typ obiektu › 


Kontakt

Telefon ›  22 357 50 08
E-mail ›  marketing@koaraexpo.com.pl
WWW ›  www.koaraexpo.com.pl


Sale

Ilość sal ›  3
Ilość miejsc od ›  1
Ilość miejsc do ›  300


Kliknij w zdjęcie aby zobaczyć pełny rozmiar.
Kontaktując się w sprawie sali powołaj się na nasz serwis.


Udogodnienia
Wyposażenie sal

Projektor
klimatyzacja
restauracja
cateringOpis sal

Szanowni klienci,

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom stworzyliśmy Centrum Konferencyjne Koara Expo. Zaledwie kilka kilometrów od ścisłego centrum stolicy znajdą Państwo nowoczesny, doskonale wyposażony kompleks, w którym można zorganizować konferencję nawet dla 350 osób. Zapewniamy przyjazną atmosferę i profesjonalną obsługę, jesteśmy też przygotowani do zrealizowania każdego zlecenia. Staramy się być zawsze blisko naszych Gości i spełniać ich najbardziej wysublimowane oczekiwania. Nasz entuzjazm, doświadczenie i elastyczność, połączone z orientacją na Klienta powodują, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Nie obiecujemy niczego, czego nie jesteśmy w stanie zrealizować. Serdecznie zapraszamy do naszego Centrum Konferencyjnego. Na pewno nie zawiedzie ono Państwa oczekiwań.

Grzegorz Siwek
PrezesLokalizacja: WARSZAWA POLIGONOWA 30

Obiekty
Centrum konf. - szkol.
Centrum konferencyjne
Sala konferencyjna
Hotel 1-gwiazdkowy
Hotel 2-gwiazdkowy
Hotel 3-gwiazdkowy
Hotel 4-gwiazdkowy
Hotel 5-gwiazdkowy
Hotel 6-gwiazdkowy
Promowane oferty
Centrum Bankowo-Finansowe „Nowy Świat” S.A.
Warszawa

Miejsca do: 170
andel’s Hotel Cracow
Kraków

Miejsca do: 240
Hotel Polonia Palace
Warszawa

Miejsca do: 400
QUBUS HOTEL Kraków
Kraków

Miejsca do: 450
Hotel Europejski
Kraków

Miejsca do: 300
Aktualności
Międzynarodowa Konferencja Naukowa Innowacyjność we współczesnym zarządzaniu Obiekt Aula Collegium Novum Uniwersytetu Jagiellońskiego, ul. Krupnicza 24 oraz hotel „Hyrny Miejscowość Kraków Data rozpoczęcia 2011-03-08 Data zamknięcia 2011-03-10 W dniu 2011-02-23 w Warszawie w Centrum Dydaktycznym WUM, ul ks. Trojdena 2a, sala 233/234, odbyła się Konferencjia, Zebranie Towarzystwa Internistów Polskich. Organizatorem konferencji byłWarszawski Uniwersytet Medyczny.
Transleo © 2010 Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pozycjonowanie Kraków