Logowanie do serwisu
Zarejestruj się!!
Filmowanie konferencji i eventów
Przygotowujemy dla firm i organizatorów konferencji: wizualizacje, filmy, dokumentację wydarzenia w postaci filmu gotowego do emisji w TV, do dystrybucji na płytach Blu-ray, DVD, pamięciach masowych. Transmisję przez internet w formacie .flv lub .wmv
Tłumaczenia konferencyjne
Tłumaczenia konferencyjne wykonywane w naszej firmie to tłumaczenia symultaniczne i konsekutywne podczas konferencji. Zapewniamy sprzęt i obsługę techniczną tłumaczeń symultanicznych.
Techniczna obsługa konferencji
Poza tłumaczeniami zapewniamy niezbędny sprzęt do obsługi konferencji wraz serwisem. Mogą Państwo zamówić również system do tłumaczenia symultanicznego(kabiny, nagłośnienie, odbiorniki, mikrofony ), zapewniamy także oświetlenie, kamery, wszelkiego rodzaju ekrany, projektory multimedialne.
Hotel Kuźnia Napoleońska - Oferta i szczegóły
Hotel Kuźnia Napoleońska

Dodano ›  2011-06-02 11:42:40
Miasto ›  Teresin
Adres ›  Sochaczewska 5
Województwo ›  mazowieckie
Typ obiektu ›  Hotel 3-gwiazdkowy


Kontakt

Telefon ›  (46) 8615213
E-mail ›  kuznia@kuzniahotel.pl
WWW ›  kuzniahotel.pl


Sale

Ilość sal ›  7
Ilość miejsc od ›  5
Ilość miejsc do ›  1000


Kliknij w zdjęcie aby zobaczyć pełny rozmiar.
Kontaktując się w sprawie sali powołaj się na nasz serwis.


Udogodnienia

apartamenty
możliwość zabrania zwierząt
dostęp do komputera i internetu
kawiarnia, bar, bufet
basen kryty
pełny węzeł sanitarny
dostęp TV
kominek
sala konferencyjna
stołówka
miejsca na ognisko, grill
sauna
udogodnienia dla niepełnosprawnych
karty kredytowe
restauracjaWyposażenie sal
Opis sal

Kuźnia Napoleońska to hotel zaprojektowany dla biznesu, grup zorganizowanych oraz gości indywidulanych, którzy szukają komfortu za rozsądne pieniądze, udogodnień nowoczesnego świata , ale jednocześnie oczekują czegoś więcej. W Kuźni od początków działalności hołdujemy zasadzie równoważenia wymagań i oczekiwań gości względem jak najlepszej ceny. Dlatego w Kuźni otrzymujesz i płacisz za to co jest Ci naprawdę potrzebne jak np. internet, 24h gastronomia, duży parking, gratisowe śniadanie.  

W naszym hotelu posiadamy wyjątkową możliwość goszczenia grup konferencyjnych, spotkań oraz prezentacji w liczbie od 10 do 1000 osób. Nasze 7 sal konferencyjnych to łączna powierzchnia ponad 1000m2. Dzięki nim możemy tworzyć zaprawdę wyjątkowe konferencje oraz wydarzenia.

Kuźnia Napoleońska działająca i nieustannie zmieniająca się od 1967roku położona jest w sercu Mazowsza przy trasie Poznań – Warszawa (E30, 2), 30 km od Warszawy. Część hotelowa oraz konferencyjna, są oddalone od trasy zapewniając ciszę, komfort i dyskrecję. Okalająca hotel zieleń zapewnia uczucie przyjemnego relaksu. Hotel jest łatwo dostępny dzięki doskonałemu węzłowi komunikacyjnemu z przystankiem PKS oddalonym o 200 m, PKP o 1 km i lotniskiem o 40 km.Lokalizacja: Teresin Sochaczewska 5

Obiekty
Centrum konf. - szkol.
Centrum konferencyjne
Sala konferencyjna
Hotel 1-gwiazdkowy
Hotel 2-gwiazdkowy
Hotel 3-gwiazdkowy
Hotel 4-gwiazdkowy
Hotel 5-gwiazdkowy
Hotel 6-gwiazdkowy
Promowane oferty
Centrum Bankowo-Finansowe „Nowy Świat” S.A.
Warszawa

Miejsca do: 170
andel’s Hotel Cracow
Kraków

Miejsca do: 240
Hotel Polonia Palace
Warszawa

Miejsca do: 400
QUBUS HOTEL Kraków
Kraków

Miejsca do: 450
Hotel Europejski
Kraków

Miejsca do: 300
Aktualności
Międzynarodowa Konferencja Naukowa Innowacyjność we współczesnym zarządzaniu Obiekt Aula Collegium Novum Uniwersytetu Jagiellońskiego, ul. Krupnicza 24 oraz hotel „Hyrny Miejscowość Kraków Data rozpoczęcia 2011-03-08 Data zamknięcia 2011-03-10 W dniu 2011-02-23 w Warszawie w Centrum Dydaktycznym WUM, ul ks. Trojdena 2a, sala 233/234, odbyła się Konferencjia, Zebranie Towarzystwa Internistów Polskich. Organizatorem konferencji byłWarszawski Uniwersytet Medyczny.
Transleo © 2010 Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pozycjonowanie Kraków