Logowanie do serwisu
Zarejestruj się!!
Filmowanie konferencji i eventów
Przygotowujemy dla firm i organizatorów konferencji: wizualizacje, filmy, dokumentację wydarzenia w postaci filmu gotowego do emisji w TV, do dystrybucji na płytach Blu-ray, DVD, pamięciach masowych. Transmisję przez internet w formacie .flv lub .wmv
Tłumaczenia konferencyjne
Tłumaczenia konferencyjne wykonywane w naszej firmie to tłumaczenia symultaniczne i konsekutywne podczas konferencji. Zapewniamy sprzęt i obsługę techniczną tłumaczeń symultanicznych.
Techniczna obsługa konferencji
Poza tłumaczeniami zapewniamy niezbędny sprzęt do obsługi konferencji wraz serwisem. Mogą Państwo zamówić również system do tłumaczenia symultanicznego(kabiny, nagłośnienie, odbiorniki, mikrofony ), zapewniamy także oświetlenie, kamery, wszelkiego rodzaju ekrany, projektory multimedialne.
Regulamin
1. Transleo nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz zdjęcia publikowane w serwisie przez obiekt konferencyjny.

2. Transleo zastrzega sobie prawo w uzasadnionych przypadkach do modyfikacji przesłanych treści, zdjęć, włącznie z możliwością ich usunięcia bez powiadomienia.

3. Publikowane przez obiekty konferencyjne treści oraz zdjęcia nie mogą być niezgodne z prawem lub też naruszać praw osób trzecich.

4. Operator serwisu Transleo zastrzega, że w publikowanych przez obiekty konferencyjne treściach oraz zdjęciach nie mogą znalezć się treści reklamujące działalność innych przedsiębiorców lub też naruszające prawa lub interesy Transleo- operatora serwisu Transleo. Treści oraz zdjęcia zawierające takie informacje, o których mowa powyżej, mogą być niezwłocznie zmienione lub usunięte.

5. Transleo ma prawo do niezwłocznego usunięcia treści oraz zdjęć zamieszczonych na łamach serwisu przez obiekty konferencyjne w przypadku otrzymania informacji, iż są one niezgodne z prawem lub naruszają prawa osób trzecich.

6. Obiekty konferencyjne poprzez samodzielne publikowanie treści oraz zdjęć - udostępnianie materiałów za pośrednictwem serwisu Transleo - wyrażają zgodę na ich wykorzystywanie przez użytkowników w zakresie ich osobistego użytku.

7. Operator serwisu Transleo gwarantuje sobie prawo do kopiowania i rozpowszechniania tych treści, jak i zdjęć w ramach oferowanych przez siebie usług organizacji konferencji i doboru obiektów konferencyjnych na zlecenie klientów.

8. Transleo- operator serwisu konferencje.transleo.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności w szczególności cywilnej, karnej i administracyjnej, za korzystanie przez użytkowników z serwisuwww.konferencje.transleo.pl w sposób sprzeczny z postanowieniami niniejszego regulaminu. 9. Korzystanie przez obiekt konferencyjny z serwisu równoznaczne jest z wyrażeniem przez niego akceptacji dla postanowień niniejszego regulaminu. 10. Konferencje.transleo.pl zastrzega sobie prawo do jednostronnego dokonywania modyfikacji niniejszego regulaminu. Korzystanie przez obiekt konferencyjny z serwisu również po wprowadzeniu tych zmian równoznaczne będzie z wyrażeniem dla nich akceptacji.

11. Zamieszczanie ofert jest bezpłatne.


Obiekty
Centrum konf. - szkol.
Centrum konferencyjne
Sala konferencyjna
Hotel 1-gwiazdkowy
Hotel 2-gwiazdkowy
Hotel 3-gwiazdkowy
Hotel 4-gwiazdkowy
Hotel 5-gwiazdkowy
Hotel 6-gwiazdkowy
Promowane oferty
Centrum Bankowo-Finansowe „Nowy Świat” S.A.
Warszawa

Miejsca do: 170
andel’s Hotel Cracow
Kraków

Miejsca do: 240
Hotel Polonia Palace
Warszawa

Miejsca do: 400
QUBUS HOTEL Kraków
Kraków

Miejsca do: 450
Hotel Europejski
Kraków

Miejsca do: 300
Aktualności
Międzynarodowa Konferencja Naukowa Innowacyjność we współczesnym zarządzaniu Obiekt Aula Collegium Novum Uniwersytetu Jagiellońskiego, ul. Krupnicza 24 oraz hotel „Hyrny Miejscowość Kraków Data rozpoczęcia 2011-03-08 Data zamknięcia 2011-03-10 W dniu 2011-02-23 w Warszawie w Centrum Dydaktycznym WUM, ul ks. Trojdena 2a, sala 233/234, odbyła się Konferencjia, Zebranie Towarzystwa Internistów Polskich. Organizatorem konferencji byłWarszawski Uniwersytet Medyczny.
Transleo © 2010 Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pozycjonowanie Kraków